אודותחברת רינגל-טק בע"מ הינה חברה פרטית בבעלותו של מר מיכאל רינגל. עם למעלה מ-20 שנה של פעילות בתחום ייעוץ הנדסי ואספקת ציוד משלים לתעשייה התהליכית בישראל וכנציגה בלעדית של יצרני ציוד וספקי ידע מובילים ממדינות אירופה וארה"ב.

בנוסף לציודים אותם היא מוכרת, מציעה חברת רינגל-טק ללקוחותיה גם שירותי ייעוץ ותמיכה טכנית באחזקה, שיפוץ ותיקון של משאבות, ברזים, ממסרות ועוד וכן, תכנון וייצור כלים ופתרונות מכאניים לפי דרישה. פעולות אלו מתבצעות בבית המלאכה הפרטי של החברה, על ידי כוח אדם מקצועי, ותיק ומיומן ובהתאם לתכנון וליווי של צוות המהנדסים בחברה.

חברת רינגל-טק חרטה על דגלה לשרת את לקוחותיה באופן המקצועי, המהיר והאדיב ביותר וזאת תוך למידה מתמדת והרחבת מאגר הידע והמצוינות של עובדיה. החברה מרחיבה באופן מתמיד את שטחי הפעילות שלה לתחומים נוספים וכן למגוון מוצרים נרחב יותר וזאת על מנת לאפשר מתן שירותים ופתרונות כוללים יותר למגוון לקוחותיה בסקטורים השונים בתעשייה.

חברת רינגל-טק מייבאת ומשווקת מגוון רחב של ציודים: משאבות לתחומים שונים, ממסרות, מגופים, אטמים, ציוד טיפול ושינוע מוצקים, מפרידים מגנטים, בקרי הספק, מזרקות ועוד.
מגוון המשאבות המוצעות רחב וכולל: משאבות תהליך מגנטיות / אטם מכני , מתכתיות או מצופות טפלון, משאבות מי קירור / תהליך לתעשייה, משאבות שמן תרמי, משאבות הגברת לחץ מים, משאבות באר טבולות, משאבות שפכים וביוב למט"שים ולתעשייה, משאבות למיזוג אוויר, משאבות לחקלאות, משאבות לתעשיית המזון, משאבות לצמיגות גבוהה, משאבות מונעות אוויר ועוד.

בין החברות הנהנות משירותינו ניתן למצוא את:


לפרטים נוספים צרו עימנו קשר היום

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.